Пн - Пт 09:00 - 18:00
  • UA
  • RU

Розрахунок часу евакуації людей з будинків та споруд

Для яких об’єктів будівництва необхідно проводити розрахунок часу евакуації людей?

Відповідно до п. 4.15 ДБН А.2.2-3:2014 (зі змінами) для об’єктів класу наслідків відповідальності СС2 та СС3 в проектній документації слід виконувати розрахунок часу евакуації людей з обєкта.

Відповідно до яких нормативних документів проводиться такий розрахунок?

Розрахунок часу евакуації людей з будинків та споруд проводиться згідно з ГОСТ 12.1.004.