Пн - Пт 09:00 - 18:00
  • UA
  • RU

Про компанію

ТОВ “Шілд-Фаєр”

  • Основним напрямком діяльності ТОВ «ШІЛД-ФАЄР» є надання комплексних проектних рішень, а також консультаційна підтримка в галузі пожежної та техногенної безпеки
  • ТОВ «ШІЛД-ФАЄР» надає послуги на підставі Державної ліцензії на здійснення господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення (видана згідно наказу ДСНС України від 06.01.2017 №14(електронна) діє безстроково)
  • Ми застосовуємо комплексний, інноваційний та індивідуальний підхід до кожного клієнта і пропонуємо оптимальні рішення для об’єктів різного функціонального призначення та різної складності

НАША МІСІЯ

Ми допомагаємо нашим партнерам уникнути ризиків виникнення пожежі, враховуючи сучасні міжнародні науково-технічні розробки в синергії з досвідом наших експертів, який накопичено в ході багаторічної практики, і, в результаті, зберегти найдорожче – людські життя!

ТОВ “ШІЛД-ФАЄР” – безпека починається ТУТ.

юридичні послуги с пожежної і техногенної безпекиПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ

Наша Команда

Казнова Ірина
Борисівна

Казнова Ірина<br>Борисівна

Керівник

Досвідчений фахівець в галузі пожежної та техногенної безпеки.

Має більш ніж десять років успішної роботи на керівних посадах в компаніях архітектурної галузі, а також проектних організаціях.

Уханський Роман Володимирович

Уханський Роман Володимирович

Технічний керівник

Кандидат технічних наук за спеціальністю 21.06.02 «Пожежна безпека».

Експерт у сфері пожежної та техногенної безпеки. Співрозробник ряду державних будівельних норм. Має в своєму активі велику кількість наукових публікацій.

Барибін Сергій Миколайович

Барибін Сергій Миколайович

Директор з розвитку бізнесу

Експерт міжнародного рівня із стратегічного розвитку бізнесу. Отримав освіту у Нідерландському інституті маркетингу (NIMA B).

Має досвід успішної реалізації консалтингових проектів за грантовими програмами Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.