Пн - Пт 09:00 - 18:00
  • UA
  • RU

Оцінка забезпечення необхідних умов для оперативного виклику пожежних підрозділів та ліквідації пожежі у випадку її виникнення

Які умови необхідно дотримати для ліквідації пожежі у випадку її виникнення?

Насамперед це можливість швидкого доступу пожежних підрозділів до місця виникнення пожежі. Для всіх видів будинків – це можливість доступу пожежних підрозділів в кожну квартиру та кожне приміщення громадського призначення, що мають прорізи (вікна, двері) в зовнішніх стінах. Це досягається улаштуванням проїздів для пожежної техніки. Для висотних будинків додатковою вимогою є швидкий та безперешкодний доступ до пожежних ліфтів.

Крім того, необхідний безперешкодний доступ до евакуаційних виходів, приміщень де знаходяться пожежний пост та вузли керування автоматичними системами пожежогасіння тощо

Що пропонує наша компанія?

Наша компанія пропонує послуги оцінки (експертизи) протипожежного стану об’єктів перед початком експлуатації та подачі декларації про відповідність матеріальної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Також ми пропонуємо аудит (перевірку) протипожежного стану об’єктів, що експлуатуються. При цьому, ми, як третя сторона, не зацікавлені ані в приховуванні деяких невідповідностей вимогам нормативно-правових актів, ані в їх перебільшенні. Ми чесно і відверто проводимо експертну оцінку та надаємо Замовнику перелік невідповідностей матеріальної бази вимогам нормативно-правових актів. За бажанням Замовника ми готуємо рекомендації для найоптимальнішого виправлення таких невідповідностей.