Пн - Пт 09:00 - 18:00
  • UA
  • RU

Оцінка відповідності приміщень, будівель та споруд, територій, на яких вони розміщені, вимогам чинного законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту

Навіщо проводити оцінку відповідності приміщень вимогам чинного законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту?

Як правило, така оцінка проводиться у випадку, коли Замовник має намір придбати або взяти в оренду будівлю (частину будівлі, приміщення) для провадження своєї господарської діяльності.

Наприклад, Замовник має намір купити декілька квартир на першому та другому поверсі житлового будинку та переобладнати їх під офісні приміщення. В даному випадку, для виконання вимог будівельних норм, одним із найголовніших питань буде улаштування окремих евакуаційних виходів як з першого, так і з другого поверху, адже вбудовані нежитлові приміщення не дозволяється сполучати з житлової частиною будинку.

На відповідність яким нормативним актам проводиться оцінка відповідності?

Оцінка відповідності проводиться на відповідність державним будівельним нормам (ДБН) та національним стандартам, на які є посилання в будівельних нормах і які є обов’язковими для виконання.